O nás

Předmětem a oblastí našeho primárního zájmu je vnitrostátní a mezinárodní kamionová přeprava. Naší konkurenční výhodou je velmi milý a profesionální prozákaznický servis, rychlost a bezpečnost přepravy Vašich zásilek.

Cílem spediční společnosti BIRKE TRANSPORT SPEDITION s.r.o. je zajistit maximální rychlost přepravy zásilek jak prostřednictvím mezinárodní, tak i vnitrostátní kamionové přepravy.

Společnost byla vybudována na bázi partnerských vztahů s již prověřenými a spolehlivými dopravci. Disponujeme četnými kontakty s dopravními firmami na trhu českém, polském i trhu dalších evropských zemích. To jsou atributy, které dávají našim zákazníkům záruku bezpečnosti svěřeného zboží, včasného dodání i přesnosti provedení přijatých objednávek.

Naší obchodní strategií je poskytovat vysoce kvalitní služby plně korespondující s Vašimi potřebami.

Zákazníkům nabízíme komunikaci v českém, polském a anglickém jazyku.

Díky našim dlouholetým zkušenostem a prověřeným kontaktům jsme schopni zajistit jakoukoli dopravu v celé Evropské unii i za jejími hranicemi .
Naší preferencí je přeprava na území České republiky, Slovenska, Polska, Německa a Maďarska. V případě zájmu klienta jsme schopni zajistit přepravu i z/do dalších destinací.

Jsme flexibilní, díky dlouhodobě uzavřenému kontraktu s dopravci s vlastními vozy, jsme schopni pružně reagovat na konkrétní i specifické požadavky našich zákazníků.
Na přepravy pro stálé zákazníky smluvně využíváme spolehlivé a prověřené dopravce, kteří garantují vysokou kvalitu dopravního servisu.

Jsme připraveni na spolupráci s Vámi, jsme otevřeni Vašim požadavkům.

Neváhejte nás kontaktovat, bude pro nás potěšením připravit pro Vás komplexní nabídku přesně dle Vašich potřeb.